Nasze usługi

Nasze usługi – co oferujemy

Nasza propozycja to kompleksowe usługi dla Firm, biznesu, łączące doradztwo, social media, marketing, komputery i zastosowanie nowych technologii.

Dlaczego tak? Bo połączenie tych obszarów pozwala osiągnąć najlepsze i odpowiednie warunki do przetrwania, rozwoju i sukcesu każdej firmy.

Usługi dla Small biznesu​​

To, co jest niezbędne do prowadzenia skutecznego biznesu.

Strony, blogi, social Media

Strony www, Blogi, Social Media – tworzenie, prowadzenie, opieka.

Copywriting, dobra treść

Magia słów. Dobra treść to taka, która angażuje i sprzedaje.

Usługi graficzne​

Identyfikacja wizualna każdej firmy. Obraz jest wart tysiąca słów.

Nasze usługi – szczegóły

Prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach to wyzwanie. To połączenie biznesu, zarządzania, marketingu i technologii. Tylko umiejętne połączenie tych obszarów pozwala osiągnąć odpowiednie warunki do przetrwania, rozwoju i sukcesu każdej firmy.

Dominującą rolę zaczynają odgrywać nowe technologie. W dzisiejszym świecie i biznesie oznacza to inne kanały komunikacji z klientami, współpracownikami, partnerami. Stwarza ogromne możliwości, ale też stawia określone wymagania.

Co proponujemy

Usługi dla małych Firm

Nasza propozycja – pakiet usług dla small biznesu, mikro firm i przedsiębiorców. Pomysł na pokazanie firmy i jej zalet, pokazanie jej usług, czy stworzenie dobrego wizerunku. Dotarcie do klienta.

Strony www, blogi, social media

Nowoczesne media to wizytówka firmy. To także ważny kanał komunikacji z klientami, partnerami. Proponujemy stworzenie, prowadzenie i opiekę Stron www, Blogów, Social Media.

Copywriting, dobra treść

Copywriting to magia słów. Bo słowa niosą treść. Bo słowa sprzedają. To treść, która angażuje, która trafia wprost do Twojego odbiorcy. To treści na użytek marketingu, reklamy, budowy wizerunku firmy.

Usługi graficzne

Identyfikacja wizualna firmy. Po to, aby wyróżnić Firmę, usługę lub produkt. To pozwala przyciągnąć uwagę odbiorców, dotrzeć do nowych klientów lub kontrahentów. Obraz to informacja dla odbiorcy.

Program „Twoja Firma”

Prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach to wyzwanie. To połączenie biznesu, zarządzania, marketingu i technologii. Podstawowe zadania dla firmy to cel sprzedażowy, reklamowy, finansowy.

Marketing i nowe technologie​

Jak dotrzeć ze swoim produktem, usługą, czy propozycją do odbiorcy i klienta. Skuteczny, dobry marketing i umiejętne zastosowanie nowych technologii to klucz do sukcesu.

Projekt to usługi dla małego biznesu.

Projekt to Firma, która łączy usługi dla biznesu, social media, marketing, komputery i nowe technologie.


Blog i wiadomości Zajrzyj na nasz blog

Blog Projekt Firma Rodzinna. Tu znajdziesz informacje na tematy, które pomogą Ci w biznesie, odpowiedzi na pytania. Zastosowania naszych usług. Informacje, które są przydatne w prowadzeniu biznesu

Słowa to podróż emocjonalna

Używasz słów na co dzień, to naturalna forma komunikacji. Jednak każde słowo to znaczenie i obraz, co przekazujesz…


Magia słów. Po to jest copywriting

Codziennie komunikujemy się ze światem i ludźmi. Najczęściej za pomocą słów. A każde słowo to skojarzenie. To też magia…


Wszyscy jesteśmy artystami

Mózg myśli obrazami. Jak przekazać innym to, co masz w głowie, każdą myśl, skojarzenie, czy obraz. Wszyscy jesteśmy artystami….