Projekt Grupa

Nasze Projekty

Projekt Grupa. W ramach firmy Projekt łączymy różne obszary. Nasza firma to także inne zakresy działania i usług.

Komputery i nowe technologie

Speclab – komputery i nowe technologie​

Dzisiejszy świat opiera się na technologii. Komputery i nowe technologie stały się częścią naszego życia. Przy pomocy komputerów i technologii prowadzimy swoje codzienne sprawy, realizujemy swoje potrzeby, plany i marzenia.

Wszyscy korzystamy codziennie z Internetu, komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów, technologii cyfrowej.

Obszary naszych działań to: klienci indywidualni i firmy, opieka, serwis, naprawa, modernizacja sprzętu, sklep on-line, doradztwo i pomoc.

Pośrednictwo Nieruchomości

Projekt Nieruchomości

Jak stworzyć plan na swój Dom – swoje własne miejsce w życiu.
Stwórz swój projekt nieruchomości. Jak zadbać o fundamenty życia, jakie daje Dom i Rodzina. Tak, aby móc powiedzieć sobie któregoś dnia – mam swój Dom

Potrzebujesz fachowej pomocy, wsparcia, poprowadzenia, obsługi i serwisu?
Po to jesteśmy.

Obszary naszych działań: klienci indywidualni i firmy, pośrednictwo pełen zakres, kupno, sprzedaż, wynajem, nieruchomości, domy, mieszkania, działki, lokale biurowe.

Biżuteria ozdobna

Goya Art – z miłości do piękna

GOYA ART – DODAJ PIĘKNO DO SWEGO ŻYCIA.

Jak wnieść do swojego życia trochę sztuki, radości z rzeczy pięknych. Pasja i radość z tworzenia – świat ręcznie wytwarzanej, unikalnej biżuterii. Na co dzień potrzebujemy i szukamy piękna w rzeczach, które nas otaczają. To powoduje, że świat staje się piękniejszy. Rękodzieło, które wytwarzamy jest przecież dla ludzi.
Jest po to, aby wywołać uśmiech na twarzy, poczucie zadowolenia i komfortu, poprawić jakość życia.

To również niebanalny prezent i dowód pamięci o kimś, kto jest dla nas ważny.

Zdrowie i uroda

Margo – Zdrowie i uroda

Ile warte jest twoje zdrowie ? Czy można to określić w złotówkach ? Każdy z nas pewnie powie, że zdrowie jest bezcenne. I będzie miał rację.

O Margo – chcemy szerzyć świadomość i inspirować ludzi do zwrócenia uwagi na dbałość o swoje zdrowie fizyczne. Odpowiednia dieta, suplementacja i wzmacnianie odporności to pierwsze kroki do utrzymania dobrego zdrowia. Bo lepiej zapobiegać niż leczyć.

Od dawna wiadomo jakie są zalecane dzienne dawki witamin i minerałów potrzebnych naszemu organizmowi do prawidłowego funkcjonowania. Wiemy też, że ich nie dostarczamy nie tylko dlatego że nie jesteśmy w stanie zjeść takiej ilości pożywienia ale przede wszystkim dlatego, że to co jemy jest coraz bardziej ubogie w składniki odżywcze. Konieczna jest więc suplementacja czyli specjalnie skomponowane zestawy witamin i minerałów naturalnego pochodzenia, które możemy łykać przez cały rok.

Grupa Projekt – Różne obszary wspólny Projekt

Grupa Projekt. Nasz cel to pomoc w różnych obszarach. Skontaktuj się z nami.